Pražský MIME FEST bude patřit klaunským číslům
3/11/2015
Druhý ročník mezinárodního festivalu MIME FEST Praha hostí ve středu 4. a ve čtvrtek 5. listopadu Palác Akropolis. Mimické divadlo budou prezentovat finská klaunka Heli Väätäinen se svým představením Twist & Shout a domácí Radim Vizváry s pražskou premiérou provokativního díla TÝÝJÓÓ. Letošní dramaturgie pražského festivalu se nese v duchu klaunství, humoru, kontroverze, provokace a... Read more »
Reflexe z MIME FESTu
22/9/2015
Poličský MIME FEST je úspěšně za námi, ale Vy si ho můžete užít a připomenout i v tisku – podívejte se na každodenní reflexe z festivalu v Divadelních novinách: Polička pantomimická No.1 – No. 6.
Poslední lístky na TÝÝJÓÓ v 19:00
14/9/2015
Upozorňujeme, že na první premiéru TÝÝJÓÓ! zbývá už jen několik posledních lístků. Kupujte v předprodeji v Informačním centru a pak kupujte také na druhou premiéru ve 21:00. Na místě se budou prodávat už jen lístky na 21:00. Děkujeme za pochopení, Váš team MIME FEST TÝÝJÓÓ! – premiéra
Přidáváme představení!
12/9/2015
Z důvodu velkého zájmu publika přidáváme druhé pondělní představení Radima Vizváry TÝÝJÓÓ! Pondělní premiéra se tak odehraje od 19:00 a poté od 21:00 a bude ji moci vidět ještě více diváků. Využijte tuto možnost a kupte si lístky v předprodeji, dokud je to ještě možné. Odkaz na premiéru TÝÝJÓÓ!
Předprodej zahájen!
2/9/2015
Předprodej na letošní festival byl zahájen! Vstupenky jsou k dostání v Informačním centru Polička a na představení, pořadána v Tylově domě také přímo na stránkách Tylova domu. Více informací najdete na stránce, věnované vstupenkám.
Nové letáky
23/8/2015
Máme nové propagační materiály, které můžete shlédnout ZDE. Těšte se na živý a kreativní vizuál i na našich představeních! Leták Plakát Plakát s programem
MIME FEST je i pro nejmladší diváky
6/8/2015
MIME FEST se zaměřuje také na mladé a nejmladší diváky! Push the Button ve Svitavách pro středoškoláky, komický americký novocirkusový klaun Michael Trautman pro základní a střední školy nebo kouzelník Aleš Hrdlička pro nejmenší zájemce o magii. To a mnoho dalšího čeká zájemce o umění z řad mládeže. Těšte se a šiřte mezi známým, MIME FEST... Read more »
eliskavis WORKSHOPY 2015
5/8/2015
Přihlašujte se na workshopy také na facebooku – ODKAZ. Dejte vědět i dalším zájemcům o pantomimu, jaké mají příležitosti k setkání s mezinárodními osobnostmi!
mime_logo_barva_RGB_web Co je nového?
4/8/2015
Stránky MIME FESTu 2015 jsou oficiálně v provozu! Kromě nového vizuálu můžete shlédnout celý nový program, workshopy a řadu krásných fotografií letošních účastníků.