Přeskočit na obsah

CIRKO HOPLEY (CZ): Teacrobat

Představení nejen pro školy.
Dopolední školní představení si můžete objednat na emailu: mimefest@gmail.com nebo tel. čísle 731 462 824 (Petra Jílková, produkce). 

20. 9. v 11.00 šapitó U hradeb, vstupné: 120 Kč
21. 9. v 11.00 (VYPRODÁNO) šapitó U hradeb, vstupné: 120 Kč
22.9. v 17.00 šapitó U hradeb, vstupné: 150/100 Kč
23.9. v 17.00 šapitó U hradeb, vstupné: 150/100 Kč

Rodinná akrobaticko-kuchařská show ve vlastním šapitó je oslavou tradičního i nového cirkusu.

Teacrobat je humorné sólo v akrobatově kuchyni, kam zve na pořádnou porci zábavy a voňavý perník. Svou manéž artista vybavil kredencí, špajzkou, nechybí stůl ani židle a mezi vším se navíc udržuje v kondici! Cvičí, protahuje se, balancuje s věcmi, překonává výškové rozdíly, a to hravě a s lehkostí. Štědrý hostitel nabízí bohatou paletu cirkusového umění, jehož pochoutky servíruje formou výstupů při vykonávání každodenních činností, které zahrnují přípravu pohoštění. V představení se hlavní a jediný hrdina otáčí nejen s vařečkou a okolo čajových šálků, ale také se ukazuje jako excelentní ekvilibrista, fenomenální stojkař a roztomilý klaun.

Autorský projekt Teacrobat je příběhem velkého cirkusového snu o vlastním šapitó. Michal Mudrák si nechal na míru ušít stan a nejen, že si jej umí postavit, ale celé představení si odehraje, odzvučí i odsvítí. Pak zabalí, zbourá a jede dál… V Dánsku získal cenu Den Danske Cirkuspris.

Tvůrčí tým:
Interpretace: Michal Mudrák
Režie: Vojta Švejda (Wariot Ideal, Divadlo bratří Formanů)
Hudba: Laco Deczi

Délka představení: 45 minut (bez pauzy)
Kapacita stanu je 80 diváků.